KONTAKTY

ECOMADE - MSdata
Miroslav Šimášek MSdata
Lenčova 8992/1, 010 01 Žilina
tel: +421 948 889 998

TOVAR V AKCII

naša cena 8,10 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 5,90 €
skladom
naša cena 9,50 €
skladom
naša cena 4,00 €
skladom

BLOG
Čapovaná drogéria - prečo?

Zaručene ste minuli už mnoho pracích gélov, aviváží, čistiacich prostriedkov či saponátov, sprchových gélov či šampónov.

Po minutí vám zostalo množstvo prevažne plastopvých obalov...

Čo s nimi? Vyhodiť, v lepšom prípade do žltého kontajnera na plasty. A výrobca vyprodukuje ďalšie a ďalšie obaly, aby ste si mohli kupovať stále ten istý produkt vždy v novom - jednorazovom obale.

Dá sa to aj inak!

Viacero výrobcov sa rozhodlo myslieť na životné prostredie, a to nie len zložením produktu, ale aj (ne)obalom.

Aké produkty máme v EC♻️MADE?

Ecoterra ponúka dve značky čapovanej drogérie:

Ecobolle, ktorá je minimálne 90% biologicky odbúrateľná balená v 10 a 20 kilových opakovane plnených bandaskách. Tie musia byť nepoškodené vrátené do výroby.

Rovnako značka BIOLU ktorá je 100% BIO, ľahko, rýchlo a úplne odbúrateľná v prírode. Sú neparfemované a nefarbené, voňajú vďaka esenciálnym olejom. Bandasky sa rovnako berú naspäť do výroby a opakovane plnia produktami, ktoré si načapujete do vlastnej prinesenej nádoby.

Našu čapovanú drogériu a kozmetiku vám radi načapujeme do vami prinesenej fľaše z minutej drogérie, či kozmetiky. Z bezpečnostných dovodov nie je možné čapovať do nápojových fliaš (napríklad od minerálnej vody).

Bohužiaľ, nie všetky značky čapovanej drogérie bandasky vracajú do výroby na opakované naplnenie. Sú značky, ktoré bandasky napríklad navŕtajú, aby sa produkt čapoval jednoduchšie, a potom sú už žiaľ nepoužiteľné...

Dbajte na pozadie produktov, ktoré používate.

U nás máte záruku zodpovedného prístupu. Sami sme produkty, ktoré predávame najprv testovali. Vyhoveli ako ekológiou, tak účinnosťou a kvalitou, a tie sme sa rozhodli predávať.

Naša čapovaná drogéria je na váhu, a nákup nie je podmienený minimálnym množstvom ani viazaný na objem fľaše. Môžete si tak najprv vziať napríklad jednu či dve pracie dávky (50-100 ml) na skúšku, a keď budete spokojní, prinesiete si väčšiu nádobu.


NmNhNmM1