KONTAKTY

ECOMADE ZOC Max
Miroslav Šimášek MSdata
Prielohy 979/10, 010 07 Žilina
tel: +421 948 889 998
napíšte nám

TOVAR V AKCII

naša cena 2,55 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


BLOG
Čapovaná drogéria - prečo?

Zaručene ste minuli už mnoho pracích gélov, aviváží, čistiacich prostriedkov či saponátov, sprchových gélov či šampónov.

Po minutí vám zostalo množstvo prevažne plastopvých obalov...

Čo s nimi? Vyhodiť, v lepšom prípade do žltého kontajnera na plasty. A výrobca vyprodukuje ďalšie a ďalšie obaly, aby ste si mohli kupovať stále ten istý produkt vždy v novom - jednorazovom obale.

Dá sa to aj inak!

Viacero výrobcov sa rozhodlo myslieť na životné prostredie, a to nie len zložením produktu, ale aj (ne)obalom.

Aké produkty máme v EC♻️MADE?

Ecoterra ponúka dve značky čapovanej drogérie:

Ecobolle, ktorá je minimálne 90% biologicky odbúrateľná balená v 10 a 20 kilových opakovane plnených bandaskách. Tie musia byť nepoškodené vrátené do výroby.

Rovnako značka BIOLU ktorá je 100% BIO, ľahko, rýchlo a úplne odbúrateľná v prírode. Sú neparfemované a nefarbené, voňajú vďaka esenciálnym olejom. Bandasky sa rovnako berú naspäť do výroby a opakovane plnia produktami, ktoré si načapujete do vlastnej prinesenej nádoby.

Našu čapovanú drogériu a kozmetiku vám radi načapujeme do vami prinesenej fľaše z minutej drogérie, či kozmetiky. Z bezpečnostných dovodov nie je možné čapovať do nápojových fliaš (napríklad od minerálnej vody).

Bohužiaľ, nie všetky značky čapovanej drogérie bandasky vracajú do výroby na opakované naplnenie. Sú značky, ktoré bandasky napríklad navŕtajú, aby sa produkt čapoval jednoduchšie, a potom sú už žiaľ nepoužiteľné...

Dbajte na pozadie produktov, ktoré používate.

U nás máte záruku zodpovedného prístupu. Sami sme produkty, ktoré predávame najprv testovali. Vyhoveli ako ekológiou, tak účinnosťou a kvalitou, a tie sme sa rozhodli predávať.

Naša čapovaná drogéria je na váhu, a nákup nie je podmienený minimálnym množstvom ani viazaný na objem fľaše. Môžete si tak najprv vziať napríklad jednu či dve pracie dávky (50-100 ml) na skúšku, a keď budete spokojní, prinesiete si väčšiu nádobu.

SÚŤAŽ O BANDASKU PRACIEHO GÉLU

Organizátor Súťaže (ďalej len „Organizátor“)
Obchodné meno: Miroslav Šimášek MSdata
Sídlo: Kopčianska 86, 85101 Bratislava
IČO: 37411675; DIČ: 1027555969
Zapísaný v živnostenskom registri sp. č.: Žo-2000/19453/00002, reg. č. 2786/2000

Termín konania súťaže
Súťaž sa uskutoční v období od 28.10.2019 do 1.12.2019. V tomto termíne je možné prihlásiť sa do súťaže.

Osoby oprávnené zúčastniť sa súťaže
Účastníkom súťaže môže byť ktokoľvek, kto dovŕšil vek 18 rokov, a v prípade výhry si ju prevezme na prevádzke Ecomade.
Súťaže sa nemôžu zúčastniť zamestnanci organizátora.

Podmienky účasti v súťaži
Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby oprávnený účastník súťaže
A) vykonal nákup na predajni Ecomade aspoň v hodnote 10€, čím dostane zlosovací lístok, a vyplnený ho odovzdá na predajni, alebo
B) bol fanúšikom stránky Ecomade - Ecoterra Žilina - čapovaná eko drogéria a bio kozmetika, ktorý sa zapojí v komentároch výberom vône pracieho gélu v prípate výhry, alebo
C) bol sledovateľom instagramového profilu @ecomade.sk ktorý zverejní súťažný príspevok a označí v ňom @ecomade.sk aby sa organizátor o zverejnení dozvedel, a sa zapojí v komentároch výberom vône pracieho gélu v prípate výhry.

Výhra
Výhrou v súťaži je bandaska - 10kg pracieho gélu, výherca si môže vybrať vôňu: Jazmín alebo Levanduľa

Určenie víťaza a oboznámenie o výhre
Po uplynutí termínu na prihlásenie sa do súťaže bude víťaz vyžrebovaný spomedzi platne prihlásených účastníkov zlosovaním.
Oznámenie o víťazovi súťaže bude zverejnené na predajni Ecomade v ZOC Max Žilina, na Instagrame a Faceboou Organizátora plánovane 3.12.2019, najneskôr však do 7 dní od ukončenia prihlasovania sa do súťaže. Víťaz tiež bude priamo kontaktovaný Organizátorom na ním uvedených kontaktoch. Ak víťaz nebude reagovať na oznámenie výhry do 14 dní a neprejaví záujem výhru si prevziať, stráca na výhru nárok.

Spôsob odovzdania výhry
Výherca si po dohode s Organizátorom prevezme výhru na predajni Ecomade v ZOC Max Žilina. V prípade vzdialeného výhercu hradí náklady spojené s prepravou výherca.

Ochrana osobných údajov
Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a dobrovoľne uvedený kontakt, prípadne meno uvedené na Facebooku či Instagrame pre účely zlosovania, marketingové účely Organizátora.

Záverečné ustanovenia
Každý súťažiaci účasťou na Súťaži zároveň potvrdzuje, že bol oboznámený s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky a z účasti na Súťaži spoločnosti Facebook takéto záväzky ani nevznikajú.
Vyhlasovateľ súťaže vyhlasuje, že Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná, spravovaná, alebo inak spájaná s Facebookom a nie je s Facebookom inak spojená.

V Žiline, dňa 28.10.2019

ZTIzZ