Úvod » Čistiace prostriedky » Ecoluxin Universalin


        

Ecoluxin Universalin


0x
skladom

 

Skladom: 20 ks
naša cena bez DPH : 1,04 €
naša cena s DPH (20 %):
1,25 €

Vysoko účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok pre univerzálne použitie. Vhodný najmä na čistenie podlahových plôch, keramických plôch a nábytku. Nevhodný pre čistenie naolejovaných plôch alebo podláh. Parfumovaný. Český biologicky odbúrateľný výrobok (99,2 % za 28 dní). Produkt chránených dielní. Vhodný pre ľudí s dermatologickými problémami a alergiemi.

Zloženie: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5% alebo viac, ale menej ako 15 % amfotérne povrchovo aktívne látky, konzervačné činidlo kyselina citrónová, parfém. Obsahuje: Alkylétersulfát sodný a 1-Propanaminium, 3-amino-N-(karboxymetyl)-N,N-dimetyl-, N-(C8-18 a C18-nenasýt. acyl) deriv., hydroxidy, vnútorné soli.

 

Nebezpečenstvo: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstraňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zneškodnite obsah/nádobu na zbernom mieste alebo odovzdajte firme autorizovanej na zaobchádzanie s odpadom.

 

Výrobca: TRADELIN s.r.o., Pěstitelská 62/12, 619 00 Brno, Česká republika, info@ecoluxin.cz, eshop.ecoluxin.cz, tel. +420 730 802 801.

Vyrobené v ČR. Skladujte pri teplote +5 až 25 °C. Spotřebujte do:

 

Použitie a Dávkovanie:

Ručné umývanie podláh – 40ml (veľký štamprlík) do 10l vody (kýbel).

Ručné umývanie riadu – 40ml (veľký štamprlík) do 1 l vody (speňovač) Penu nastriekame na špongiu alebo niekoľkokrát do dresu s vodou.

Okná – 3ml (3/4 kávovej lyžičky) do 1l vody (speňovač)

MGJlNjI